PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Filmat e Sony Pictures nė YouTube?

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4292
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Filmat e Sony Pictures nė YouTube?   Tue Apr 07, 2009 5:19 amSė shpejti nė YouTube do tė mund tė paraqiteshin tė gjithė filmat e shtėpisė filmike Sony Pictures – negociatat janė nė vazhdim e sipėr.
Siē shkruan portali CNET, YouTube e Sony Pictures janė afėr nėnshkrimit tė marrėveshjes pėr shpėrndarjen e tė gjithė filmave nė kėtė shėrbim tė popullarizuar tė kompanisė Google. Edhe pse detajet nuk janė bėrė tė njohura, supozohet se filmat do tė sponsorizoheshin me anė tė reklamave. Asnjėra kompani nuk ka dashur tė komentojė pohimet.

Pak kohė mė parė YouTube ka nėnshkruar marrėveshje tė ngjashme me shtėpinė filmike Disney. ėshtė e qartė se Google me shėrbimin e vet ēdo ditė e mė shumė po i kthehet pėrmbajtjeve profesionale, respektivisht po lufton pėr t’i bėrė pėr veti shtėpitė filmike tė cilat tradicionalisht nuk kanė qenė tė interesuara pėr kėtė lloj tė shpėrndarjes sė filmave tė tyre.

www.youtube.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Filmat e Sony Pictures nė YouTube?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» BREAKING NEWS!! Ebola Victim Rises From The Dead In Africa Fear Of Zombie Apocalypse!
» Komenti i Adem Berishes nė Youtube te kėnga pėr Diellzen dhe Ninelin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: