PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rrjedh Dell Mini 11

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Rrjedh Dell Mini 11   Wed Apr 08, 2009 6:58 am
Sipas informatave nga faqja gjermane e internetit Netbooknews, nė linjėn ekzistuese tė kompjuterėve Mini tė kompanisė Dell do tė mund tė paraqitej edhe njė kryqėzim nė mes tė laptopit dhe netbookut prej 11 inēėsh.
Informatat e “rrjedhura” nė publik nga Dell zbulojnė se bėhet fjalė pėr njė kompjuter bartės me diagonale prej 11.6 inē. Mė sė shumti ka gjasa qė tė jetė i bazuar nė platformėn e Intel me procesor tė voltazhit ultra tė ulėt, derisa do tė vjen me 2 GB RAM, disk prej 250 GB dhe Windows XP apo Vista..

Koha e pritur e lansimit tė tij nė treg ėshtė fundi i tremujorit tė dytė apo fillimi i tė tretit me ēmim tė rekomanduar tė shitjes prej 500 dollarėsh – pėr tregun amerikan.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Rrjedh Dell Mini 11
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: