PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Office pėr iPhone nė pėrgatitje e sipėr?

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4292
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Office pėr iPhone nė pėrgatitje e sipėr?   Wed Apr 08, 2009 6:59 amSupozohet se Microsoft tashmė ėshtė duke punuar nė versionin e paketės pėr zyre Office pėr platformėn e versionit 3.0 tė sistemit operativ pėr iPhone.
Kryetari i njėsisė afariste tė Microsoftit, Stephen Elop, nė mėnyrė indirekte ka pranuar zhvillimin e paketės Office pėr celularin iPhone nga Apple. Ky celular i menēur nė mėnyrė standarde mbėshtet shfletimin e dokumenteve Word e PowerPoint (zakonisht nė bashkėngjitje tė e-mailave), mirėpo edhe pėrpunimin e tyre.
Vet Microsoft ėshtė prodhuesi mė i madh i softuerėve pėr platformėn Mac, derisa versioni i paketės Office nga Mac po shėnon rezultate tė mira tė shitjes.
Qysh nė muajin mars tė vitit tė kaluar Tom Gibbons, zėvendėskryetar i Microsoftit pėr celularė dhe platforma mobile, ka njoftuar se kompania ėshtė duke eksperimentuar me platformėn e iPhone dhe po hulumton funksionalitetin e saj tė plotė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Office pėr iPhone nė pėrgatitje e sipėr?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: