PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lėshime tė sigurisė nė Firefox

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Lėshime tė sigurisė nė Firefox   Thu Feb 05, 2009 10:31 amProgramuesit nga Mozilla kanė lėshuar versionin mė tė ri tė shfletuesit tė tyre tė internetit (Firefox 3.0.6.) i cili rregullon disa lėshime tė sigurisė tė cilat janė paraqitur nė versionet e mėhershme.
Lėshimi mė i madh ėshtė gjetur nė makinėn e Firefoxit – Javascript Engine, e cila ka mundėsuar nisjen e paautorizuar tė programeve nė kompjuterin e viktimės. Ky lėshim pėrveē Firefoxit ka pėrfshirė edhe klientin e e-mailave (mail client) Thunderbird dhe SeaMonkeyn. Arnimi i parė i sivjetmė i Firefox nė tė njėjtėn kohė rregullon edhe pesė lėshime tjera mė tė vogla.

Pos rregullimit tė gabimeve tė pėrmendura versioni i ri do tė duhej tė ofrojė stabilitet mė tė mirė me shtojcat, siē ėshtė Adblock Plus.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Lėshime tė sigurisė nė Firefox
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: