PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sony Ericsson Idou vjen nė vjeshtė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Sony Ericsson Idou vjen nė vjeshtė   Thu Apr 09, 2009 9:32 amNėse mund t’u besohet pohimeve tė faqes suedeze tė internetit “Mobil”, pėrfaqėsuesi gjerman i Sony Ericsson ka konfirmuar se nė tetor tė kėtij viti do tė paraqitet nė treg celulari jashtėzakonisht interesant – Idou.
Kjo faqe thekson se Sony Ericsson Idou nė treg do tė paraqitet nė muajin tetor apo mė sė voni nė nėntor dhe se do tė paraqes modelin e parė tė kėtij prodhuesi nė serinė e pajisjeve tė cilat do tė duhej t’u ofrojnė pėrdoruesve kėnaqėsi tė pakufishme.Sony Ericsson Idou publikut i ėshtė paraqitur pėr herė tė parė nė panairin “Mobile World Congress” nė Barcelonė.
Celulari dallohet pėr fotoaparatin prej 12.1 megapikselash, sistemin operativ Symbian, ekranin 3.5 inēėsh tė ndjeshėm nė prekje dhe karakteristika tjera qė janė tipike pėr kėtė lloj tė pajisjeve.
www.sonyericsson.com/idou

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Sony Ericsson Idou vjen nė vjeshtė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: