PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Facebook arrin 200 milionė pėrdorues

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4142
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Facebook arrin 200 milionė pėrdorues   Thu Apr 09, 2009 9:33 amVetėm kėtė muaj ka qenė e mjaftueshme qė rrjeti online pėr shoqėrim Facebook tė dyfishojė bazėn e vet tė pėrdoruesve dhe tė kalojė kufirin prej 200 milionėsh.
Para disa muajsh, Facebook sipas numrit tė pėrdoruesve ka arritur konkurrentin e vet mė tė madh MySpace, mirėpo me kėtė arritje e ka kaluar edhe dukshėm. Sipas tė dhėnave zyrtare tė comScore, MySpace aktualisht numėron “vetėm” 130 milionė pėrdorues aktiv.
Pėr kėtė tė arritur ka njoftuar njė prej themeluesve tė Facebookut, Mark Zuckerberg.
Me festimin e pėrdoruesit tė 200 miliontė, Facebook ka nisur edhe njė faqe bamirėsie - Facebook for Good. Ajo ka dalė si bashkėpunim i 16 organizatave humanitare. Nga tė gjitha gjėrat qė do tė blihen nėpėrmes kėsaj faqe, nė mes 90 e 95 pėr qind tė shumės sė blerė do tė shkojnė pėr qėllime bamirėsie.
www.facebook.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Facebook arrin 200 milionė pėrdorues
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -
» ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: