PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Vjen edhe njė celular Samsung me dy SIM kartela

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4292
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Vjen edhe njė celular Samsung me dy SIM kartela   Thu Apr 09, 2009 9:34 amOferta e celularėve tė cilėt janė nė gjendje tė pranojnė dy SIM kartela aktive nė tė njėjtėn kohė ėshtė mė e pasur edhe me njė pajisje nga punėtoria e kompanisė Samsung.
Samsung B5702 bie nė kategorinė e pajisjeve quad-band, dhe si i tillė mund tė punojė nė tė gjitha rrjetet mobile tė mbarė botės. Kjo na gėzon edhe mė shumė sepse njė lloj i tillė i pajisjeve shumė lehtė do tė mund tė paraqitej edhe tek ne.
Kjo pajisje Dual SIM me llambėn pėrkatėse LED tregon se nė cilėn kartelė ėshtė drejtuar thirrja telefonike, derisa pėrdoruesit mund t’ua pėrshtatin tėrėsisht pamjet secilės SIM kartelė.
Nga gjėrat tjera theksojmė se Samsung B5702 pėrmban 50 MB hapėsirė tė dhėnash e cila mund tė zgjerohet edhe mė me anė tė kartelave tė memories, ka ekran prej 2.4 inē (320 x 240 piksela), player multimedial, shfletues tė dokumenteve, pranues tė radiovalėve FM, fotoaparat prej tre megapikselash si dhe gjėra tjera tė cilat janė tipike pėr kėtė lloj tė pajisjeve.
Samsung B5702 nė treg do tė mund tė paraqitej gjatė muajit maj me ēmim prej rreth 400 dollarėsh.

www.samsungmobile.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Vjen edhe njė celular Samsung me dy SIM kartela
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali
» Nė biletat e Ballistit edhe emri ivrasėsit tė efektivit tė RENEA-s nė Lazarat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: