PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kompania Asus kundėr hajnave

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4292
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Kompania Asus kundėr hajnave   Thu Apr 09, 2009 9:35 amKompania Asus ka paralajmėruar se laptopėt e saj nga seria P do t’i pajis me teknologjinė e kompanisė Intel pėr mbrojtje nga vjedhjet e hajnave.
Nėse nė laptop bartni dokumente tė rėndėsishme, apo vetėm keni frikė se mund t’ua vjedhin, Asus i ėshtė bashkuar tani pėr tani numrit tė vogėl tė prodhuesve tė cilėt integrojnė teknologjinė pėr mbrojtje nga vjedhjet. Bėhet fjalė pėr teknologjinė e Intel “Anti-Theft PC Protection Technology” tė cilėn ata do tė fillojnė ta integrojnė nė laptopėt e serisė P dhe atė nė modelet P30 e P80.

Kjo teknologji ofron mundėsinė qė pėrdoruesi me anė tė formės pa tela (wireless) tė dėrgojė njė kod i cili paaftėson kompjuterin e vjedhur dhe i bėn tė dhėnat nė disk tė palexueshme pėr hajnat. Nėse ndodhė ēudia dhe laptopi kthehet nė ndonjė formė, atėherė me fjalėkalimin pėrkatės kompjuteri aftėsohet sėrish pėr punė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Kompania Asus kundėr hajnave
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sinan Kastrati:Pėr dhe "kundėr" Rugovės
» Vaksinė e re kundėr gripit tė derrave
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: