PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Liverpool pa Gerradin kundėr Arsenalit?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3642
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Liverpool pa Gerradin kundėr Arsenalit?   Sun Apr 19, 2009 8:56 am

Sipas tabloidit britanik "The Sun", Liverpooli do tė luajė nė mungesė tė simbolit Steven Gerrard nė takimin derbi tė Ligės Premier, tė martėn kundėr Arsenalit nė Anfield.
Mesfushori anglez mungoi nė ndeshjen mjaft tė rėndėsishme tė Ligės sė Kampionėve, ku Liverpooli u eliminua nga Chelsea, ndėrsa mungesa edhe kundėr Topēinjve, do tė jetė njė goditje e madhe pėr Tė Kuqtė, tė cilat janė nė garė pėr ta fituar titullin kampion tė Anglisė.

Sipas tė njėjtit burim, 28- vjeēari mund tė mungojė edhe nė takimin e Liverpoolit kundėr Hull Cityt nė fundjavėn e ardhshme.
Back to top Go down
View user profile
 
Liverpool pa Gerradin kundėr Arsenalit?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: