PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 e Romės kundėr shitjes sė Mexes

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3640
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: e Romės kundėr shitjes sė Mexes   Sun Apr 19, 2009 9:00 am

Mbėshtetėsit e skuadrės nga kryeqyteti italian kėrkojnė qė Roma tė mos e shesė mbrojtėsin francez Philippe Mexes gjatė afatit kalimtar veror.
Tuttomercatoweb.com ka njoftuar se Giallorossėt do tė shesin shumė lojtarė nė afatin kalimtar veror, sidomos nėse nuk kualifikohen nė Ligėn e Kampionėve, ndėrsa njėri prej lojtarėve qė mund tė largohen ėshtė edhe Mexes.

Mbrojtėsi kėrkohet nga Milani dhe Juventusi, megjithatė, kapiteni Francesco Totti sė fundmi ka mohuar spekulimet pėr shitjen e lojtarėve romakė nė fund tė sezonit.

Sido qė tė, jetė tifozėt romakė i kanė marrė gjėrat nė duart e tyre duke vendosur njė pllakat tė madhe jashtė fushės stėrvitore tė klubit Trigoria, ku shkruan: “Mexesi ėshtė i paprekshėm”.
Back to top Go down
View user profile
 
e Romės kundėr shitjes sė Mexes
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: