PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mini Crossover merr dritėn e gjelbėr

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Mini Crossover merr dritėn e gjelbėr   Fri Jan 30, 2009 10:05 amVersioni konceptual u ka pėlqyer tė gjithėve, prandaj prodhuesi gjerman BMW ka vendosur se do tė ishte gjynah tė mos bėnte edhe versionin serik.
Siē pohojnė nė BMW, koncepti Mini Crossover nė panairin e automjeteve nė Paris ka nxitur aq shumė pėrshtypje tė mira sa qė vetėm njė muaj pas tij ka marrė dritėn e gjelbėr pėr prodhim serik.

Versioni serik do tė duhej qė zyrtarisht tė paraqitet nė panairin e Frankfurtit, i cili mbahet nė muajin shtator tė kėtij viti.

Blerėsit do tė mund tė zgjedhin nė mes dy versioneve – me tėrheqje nė boshtin e pėrparmė dhe nė tė katėr boshtet.

Sa i pėrket ēmimit, tani pėr tani vetėm mund tė supozohet se Mini Crossover do tė jetė i shtrenjtė, madje shumė i shtrenjtė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Mini Crossover merr dritėn e gjelbėr
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Miranda Haxhia:Qosja- urithi qė u verbua kur pa dritė
» Hapja e Shkollės Shqipe nė 2-vjetorin e Pavarėsisė sė Kosovės, nė Staten Island, dritėz Mėmėdheu pėr fėmijėt e Diasporės
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija
» Xhevat Rexhaj: Berisha merr celėsin e republikės sė Kosovės nga populli i Kosovės
» Besim Muhadri: Vepra e Shtjefėn Gjeēovit nė dritėn e studimeve

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: