PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Facebook shėnon ditėlindjen e pestė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Facebook shėnon ditėlindjen e pestė   Thu Feb 05, 2009 10:32 am


Kėto ditė rrjeti mė i popullarizuar shoqėror online Facebook shėnon ditėlindjen e pestė tė punės.
Versioni i parė e cila atėkohė ka bartur emrin "TheFacebook" ėshtė zhvilluar nė fillim tė muajit shkurt nė universitetin Harward nga Mark Zuckerberg dhe miqtė e tij tė cilėt kanė dashur tė kanė njė mjet tė thjeshtė pėr komunikim nėpėrmes internetit.

Fillimisht Facebook ka qenė i kufizuar vetėm nė studentėt e Harwardit, mirėpo shpejt ėshtė hapur edhe pėr studentėt e universiteteve amerikane, e mė vonė edhe gjithė tė tjerėve.

Pas hapjes sė plotė tė Facebook popullariteti i shėrbimit ėshtė rritur nė mėnyrė marramendėse sa qė tani ka 150 milionė pėrdorues nė mbarė botėn, derisa vlera e kompanisė vlerėsohet nė rreth 5 miliardė dollarė amerikanė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Facebook shėnon ditėlindjen e pestė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -
» GĖZUAR VLLA DITĖLINDJEN TĖNDE
» ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: