PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rooney mungon kundėr Evertonit?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3676
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Rooney mungon kundėr Evertonit?   Sun Apr 19, 2009 9:01 am

Manchester United dhe Everton takohen tė dielėn nė Wembley pėr ndeshjen gjysmėfinale tė FA Cup, ndėrsa Setanta.com njofton se sulmuesi i Djajve tė Kuq, Wayne Rooney, ėshtė nė dyshim pėr t’u inkuadruar nė lojė.
Rooney ėshtė duke vuajtur nga njė lėndim i vogėl, mirėpo nuk dihet kohėzgjatja e mungesės, por sipas tė gjitha gjasave ai do tė mungojė nė ndeshjen e vlefshme pėr Kupėn FA.

Spekulohet se 17-vjeēari Federico Macheda mund ta zė vendin e anglezit nė sulm.
Back to top Go down
View user profile
 
Rooney mungon kundėr Evertonit?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: