PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Cesar: Buffon ėshtė mė i mirė se unė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3525
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Cesar: Buffon ėshtė mė i mirė se unė   Sun Apr 19, 2009 9:02 am

Pėrkundėr formės sė shkėlqyer qė ka treguar kėtė sezon, portieri i Interit, Julio Cesar, ėshtė treguar modest duke thėnė se homologu i tij te Juventusi, Gianluigi Buffon, ėshtė portier mė i mirė se ai.
“Buffon vazhdon tė mbetet njėri nga portierėt mė tė mirė nė botė. Unė ende nuk e kam arritur nivelin e tij”.

“Mendoj se ndėrmjet meje, Buffonit, Casillasit, Cechut dhe Reainas, nuk ekzistojnė shumė dallime. Tė gjithė ne pak a shumė jemi nė nivel tė njėjtė. Prandaj thjeshtė nuk mendoj se mund tė veēohet njėri si portieri mė i mirė nė botė”, ka thėnė braziliani pėr “La Stampa”.
Back to top Go down
View user profile
 
Cesar: Buffon ėshtė mė i mirė se unė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mirėse erdhe moj pranverė!
» Nuk ėshtė mirė tė thuhet se "Azem Syla ishte agjent i SHIK-ut!"
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: