PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lazio mposht Genoan

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3889
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lazio mposht Genoan   Sun Apr 19, 2009 9:04 am

Njėra nga ndeshjet mė tė rėndėsishme tė javės sė 32-tė nė Serie A, e zhvilluar nė Stadio Ferraris ndėrmjet Genoas dhe Lazios, ka pėrfunduar me fitoren minimale tė skuadrės mysafire.
Pas fitores kundėr Romės javėn e kaluar nė Derby della Capitale, duket se Lazio ka marrė zemėr pėr t’i dhėnė fund serisė sė ndeshjeve tė dobėta, dhe do tė kėrkojė njė vend qė ēon nė Evropė.

Golin e vetėm nė ndeshje e shėnoi argjentinasi Mauro Zarate (65’), i cili ia siguroi tre pikė skuadrės sė tij, duke e ngritur nė pozitėn e shtatė me njė pikė mė shumė se Palermo, e cila tė dielėn e zhvillon ndeshjen e javės sė 32-tė kundėr Bolognas.

Nga ana tjetėr, kjo humbje mund t’i kushtojė Genoas, pasi qė me fitore eventuale kundėr Udineses tė dielėn, Fiorentina mund t’ia zė vendin e katėrt. Po ashtu njė mundėsi e artė i ėshtė dhėnė edhe Romės qė tė afrohet drejt vendit tė katėrt, nėse shėnon fitore nė Olimpico kundėr Lecces.
Back to top Go down
View user profile
 
Lazio mposht Genoan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: