PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Fitore minimale e Barcelonės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3888
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Fitore minimale e Barcelonės   Sun Apr 19, 2009 9:13 am

Skuadra lidere e Primera Divisionit ka shėnuar fitoren e radhės nė Kampionatin spanjoll, kėtė radhė kundėr Getafes.
Takimi i zhvilluar tė shtunėn mbrėma nė Coliseum Alfonso Perez, ndėrmjet Getafes dhe Barcelonės, ka pėrfunduar me fitoren prej 1-0 tė skuadrės mysafire.

Tė vetmin gol pėr Blaugranėt e shėnoi Leo Messi, i cili pranoi njė top nga Xavi pėr tė shėnuar nė portėn e Vladimir Stojkovic (19’).

Me kėtė fitore Barca vazhdon tė udhėheqė Kampionatin me nėntė pikė pėrpara Real Madridit, qė sonte zhvillon ndeshjen e javės sė 31-tė kundėr Recreativo Huelvas.
Back to top Go down
View user profile
 
Fitore minimale e Barcelonės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: