PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Fiton edhe Reali

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3498
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Fiton edhe Reali   Sun Apr 19, 2009 9:25 am

Kampionėt spanjollė kanė shėnuar fitore minimale tė shtunėn mbrėma si mysafirė tė Recreativos.
Ndeshja e zhvilluar nė stadiumin Nuevo Colombino, ndėrmjet Recreativo Huelvas dhe Real Madridit, ka pėrfunduar me fitoren prej 1-0 tė skuadrės sė dytė nė tabelė nė Primera Divisionin spanjoll.

Tre pikė pėr Los Blancos i siguroi Marcelo nė minutat e para tė pjesės sė dytė (49’).

Me kėtė fitore Mbretėrit ngushtojnė sėrish diferencėn nė gjashtė pikė ndajt Barcelonės dhe vazhdojnė tė jenė pretendentė pėr titull derisa kjo gjė tė jetė pamundur matematikisht.
Back to top Go down
View user profile
 
Fiton edhe Reali
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Urimet pėr Ditėlindjen time!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: