PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Zanetti: E merituam fitoren

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Zanetti: E merituam fitoren   Sun Apr 19, 2009 9:26 am

Nė derbin e tė shtunės mbrėma, Juventusi dhe Interi janė ndarė baras, ndėrsa kapiteni i zikaltėrve Javier Zanetti thotė se kampionėt merituan tė dalin fitues nga kjo pėrballje.
“Jemi tė zhgėnjyer me kėtė barazim, sepse Interi tregoi superioritetin e vet. Nga ajo qė u pa nė fushė, ne ėshtė dashur tė fitojmė”.

“I humbėm dy pikė, megjithatė askush nuk ka shanse qė ta ndryshojė faktin se ne do tė shpallemi kampionė, nėse vazhdojmė tė luajmė mirė nė javėt e mbetura”, ka thėnė kapiteni zikaltėr pėr faqen zyrtare tė Interit.
Back to top Go down
View user profile
 
Zanetti: E merituam fitoren
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Agim Vuniqi: Shqiptaro-amerikanėt e Michiganit festojnė fitoren e koalicionit Berisha-Meta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: