PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjė   Sun Apr 19, 2009 9:27 am

Heroi i Chelseat nė gjysmėfinalen e FA Cup, Didier Drogba, ėshtė shprehur i ngazėllyer me eliminimin e Arsenalit, por i ka paralajmėruar bashkėlojtarėt e tij se ende nuk kanė fituar asgjė.
“Jemi nė finale tė Kupės FA dhe nė gjysmėfinale tė Ligės sė Kampionėve. Jemi pak mbrapa nė Premier League, por ende jemi aty”.

“Megjithatė, do tė themi qė kemi pasur njė sezon tė mirė, vetėm atėherė kur tė fitojmė diēka, pėrndryshe tė gjitha do tė jenė dėshtim”.

“Ėshtė kėnaqėsi qė jemi nė finale tė FA Cup, por do tė jemi tė lumtur vetėm atėherė kur ts fitojmė trofeun”, ka thėnė sulmuesi nga Bregu i Fildishtė.
Back to top Go down
View user profile
 
Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» Maya: I kemi kėnduar nėnave, por ato s'bėjnė gjė pa baballarėt
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: