PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sneijder mungon disa javė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Sneijder mungon disa javė   Sun Apr 19, 2009 9:28 am


Nė fitoren e tė shtunės mbrėma kundėr Recreativo Huelvas, ėshtė lėnduar mesfushori i Real Madridit, Wesley Sneijder, i cili nuk do tė jetė nė gjendje tė luajė pėr njė kohė.


Ekzaminimet e para mjekėsore pohojnė qė holandezi do tė mungojė pėr “disa javė”, duke mos e caktuar kohėzgjatjen e saktė tė mungesės sė tij.

Trajneri i Los Blancos, Juande Ramos, ėshtė shprehur i shqetėsuar pėr kėtė lėndim, duke llogaritur se edhe Lassana Diarra do tė mungojė nė ndeshjen kundėr Getafes si pasojė e kartonit tė verdhė qė e mori nė pėrballjen e mbrėmshme.
Back to top Go down
View user profile
 
Sneijder mungon disa javė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: