PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Iniesta i kėnaqur me fitoren kundėr Getafes

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3637
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Iniesta i kėnaqur me fitoren kundėr Getafes   Sun Apr 19, 2009 9:29 am

Edhe pse nuk ishte njė fitore e tipit tė Barcelonės me shumė gola, Blaugranėt kanė regjistruar fitoren e radhės nė Kampionatin spanjoll duke e mposhtur Getafen me rezultat minimal, ndėrsa mesfushori Andres Iniesta e ka konsideruar kėtė fitore si mė tė rėndėsishmen e sezonit.
“Nė stadiumet e kėtilla fitohen kampionatet. Jemi nė formė tė jashtėzakonshme dhe shpresoj tė kemi pikė tė mjaftueshme nė fund pėr ta fituar titullin”.

“Kjo ishte njė ndeshje mjaft e vėshtirė, prandaj e kemi bėrė njė hap pėrpara. Dėshirojmė qė tė vazhdojmė me fitore dhe ta mbajmė distancėn ndaj Real Madridit”, ka thėnė spanjolli pas ndeshjes.

Ndeshjen e radhės Barcelona e zhvillon nė Camp Nou kundėr Sevillas.
Back to top Go down
View user profile
 
Iniesta i kėnaqur me fitoren kundėr Getafes
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: