PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Muriqi i hakmerret Garaēenkos

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4094
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Muriqi i hakmerret Garaēenkos   Sun Apr 19, 2009 9:31 am

Boksieri kosovar Elvir Muriqi ka triumfuar nė meēin e tė shtunės ndaj boksierit ukrainas, Aleksandėr Garaēenko, pas 10 rundeve nė spektaklin e boksit profesionist "Kosova Fight Night", qė u organizua nė palestrėn e vogėl tė Qendrės sė Rinisė e Sportit nė Prishtinė nga Federata austriake e boksit profesionist, Federata e Boksit e Kosovės dhe nga klubi Peja.
Back to top Go down
View user profile
 
Muriqi i hakmerret Garaēenkos
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Tė vrarėt" sipas KiE-sė, jetojnė tė gjallė nė Pejė
» Basha i pėrgjigjet Letrės sė Kadaresė: Pse nuk tėrhiqem dot nga gara.
» Traditat tona: Gara e bakllavasė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: