PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Luan Krasniqi ėshtė bėrė baba

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3644
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Luan Krasniqi ėshtė bėrė baba   Mon Apr 27, 2009 5:42 am

Boksieri profesionist, Luan Krasniqi, ėshtė bėrė baba pėr herė tė parė, njofton Top Channel.
Back to top Go down
View user profile
 
Luan Krasniqi ėshtė bėrė baba
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sabir Krasniqi:Ē“ėshtė HIPNOZA
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovės me Shqipėrinė, ėshtė njė domosdoshmėri!
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» Arrestohen Shefqet Krasniqi dhe Fuad Ramiqi
» Intervistė-Ekskluzive "Kafe Muhamet" me kėngėtaren Muhabere Krasniqi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: