PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Paraqitet disku optik prej 500 GB

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3378
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Paraqitet disku optik prej 500 GB   Tue Apr 28, 2009 5:27 am

Disku mikroholografik ėshtė i tė njėjtės madhėsi sikur disqet ekzistuese DVD, derisa ai ėshtė i dedikuar pėr arkivimin e tė dhėnave. "General Electric" beson se edhe pėrdoruesit e rėndomtė do tė mund ta pėrdornin nė playerėt shtėpiak, transmeton BBC.

Disqet Blue ray, tė cilėt shėrbejnė pėr incizimin e filmave me definicion tė lartė, aktualisht kanė kapacitet prej 25 deri nė 50 gigabajt.

Disqet mikroholografike i ruajnė informacionet nė tri dimensione, e jo vetėm nė sipėrfaqe tė diskut, dhe mu pėr kėtė arsye kapaciteti i tyre ėshtė dukshėm mė i madh

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Paraqitet disku optik prej 500 GB
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrėfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: