PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Chelsea do ta shesė Drogban

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Chelsea do ta shesė Drogban   Fri May 08, 2009 5:12 am

Sipas shtypit britanik, Chelsea pėrgatitet ta shesė sulmuesin Didier Drogba, pas reagimit tė pahijshėm tė tij nė fund tė ndeshjes gjysmėfinale tė Ligės sė Kampionėve kundėr Barcelonės.
Nė fund tė takimit, i cili pėrfundoi 1-1 dhe pėrjashtoi Chelsean nga Liga e Kampionėve, Drogba e ka ofenduar gjyqtarin Tom Henning Ovrebo, ndėrsa njoftohet se pronari i Bluve, Roman Abramovich, ndjehet i turpėruar nga kjo mospėrmbajtje e emocioneve dhe pėr kėtė arsye ka vendosur ta shesė sulmuesin nga Bregu i Fildishtė.

31-vjeēari pėr njė kohė ka qenė nė shėnjestėr tė Milanit, Interit dhe ish-skuadrės sė tij Marseille, ndėrsa sė fundmi Real Madridi ka shprehur interesim ta transferojė atė, mirėpo gjithēka do tė varet se kush do t’i fitojė zgjedhjet presidenciale te Mbretėrit.
Back to top Go down
View user profile
 
Chelsea do ta shesė Drogban
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: