PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Spalletti do ta drejtojė Juven?

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Spalletti do ta drejtojė Juven?   Fri May 08, 2009 5:13 am

Pas mė pak se njė muaji, Juventusi do t’ia tregojė derėn trajnerit Claudio Ranieri, ndėrsa pėrkundėr emrave tė pėrfolur, si ai i trajnerit tė Genoas, Gian Piero Gasperini, dhe ish-lojtarit bardhezi Antonio Conte, drejtuesit e klubit janė tė bindur qė njeriu i duhur pėr Zonjėn e Vjetėr ėshtė trajneri i Romės, Luciano Spalletti.
“Tuttosport” njofton se drejtuesit e Juves kanė lėnė qė gjithēka tė vendoset nė fund tė sezonit, mirėpo paraqitjet e dobėta tė Bianconerėve kanė bėrė qė ditėt e Ranierit tė jenė tė numėruara.

Edhe qėndrimi i Spallettit te skuadra kryeqytetase nuk ėshtė i sigurt, pasi qė Giallorossėt nuk kanė siguruar Ligėn e Kampionėve, prandaj duke llogaritur edhe rekomandimet e trajnerit tė Italisė, Marcelo Lippi, qė “Spalletti ėshtė kandidati ideal pėr Juven”, atėherė pritet qė nė sezonin e ardhshėm trajneri i Romės tė drejtojė Juventusin.
Back to top Go down
View user profile
 
Spalletti do ta drejtojė Juven?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: