PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Messi nuk e pėrjashton mundėsinė e kalimit nė Angli

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Messi nuk e pėrjashton mundėsinė e kalimit nė Angli   Fri May 08, 2009 5:14 am

Lionel Messi ka shprehur admirimin e tij pėr futbollin anglez duke pohuar se njė ditė do tė dėshironte tė luante nė Premier League, mirėpo aktualisht nuk mendon pėr braktisjen e Barcelonės, pasi qė po kalon shumė mirė te skuadra kataluanse.
“Futbolli nė Angli ėshtė shumė i bukur, sikurse nė Spanjė, por tani pėr tani ndjehem shumė i sistemuar dhe ndjehem shumė i vlefshėm te Barcelona”.

“E di se Premiershipi ėshtė njė ligė e madhe, por Barcelona ėshtė pjesė shumė e rėndėsishme e jetės sime dhe nuk mendoj pėr asnjė skuadėr tjetėr. Ndoshta me kalimin e kohės do tė ndodhė diēka, kurrė s’i dihet”, ka thėnė argjentinasi.
Back to top Go down
View user profile
 
Messi nuk e pėrjashton mundėsinė e kalimit nė Angli
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: