PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Galliani: Milan-Juventus, derbi i vėrtetė i Italisė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Galliani: Milan-Juventus, derbi i vėrtetė i Italisė   Fri May 08, 2009 5:16 am

Zėvendėspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, sėrish ka nxitur njė luftė tė vogėl me Interin, pasi nė prag tė ndeshjes derbi me Juventusin, ka thėnė se pikėrisht kjo ndeshje ėshtė derbi i vėrtetė nė Itali.
Etiketa ‘derbi italian’ i takoi ndeshjes Inter-Juventus, por zėvendėspresidenti i Milanit nuk pajtohet me kėtė.

“Pėrballja nė mes tė Milanit dhe Juventusit ėshtė derbi i vėrtetė nė Itali. Nuk dua tė fjalosem, por i lexova deklaratat e Lapo Elkann, dhe pajtohem me tė”.

“Ata (biankonerėt) kanė mė shumė trofe nė Itali, ndėrsa ne kemi mė shumė trofe nė Evropė, dhe pėr kėtė mendoj se ndeshja meriton tė jetė ‘derbi i Italisė’,”, ka thėnė Galliani.
Back to top Go down
View user profile
 
Galliani: Milan-Juventus, derbi i vėrtetė i Italisė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: