PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Iniesta: Goli ishte pėr tė gjitha fansat e Barcelonės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Iniesta: Goli ishte pėr tė gjitha fansat e Barcelonės   Fri May 08, 2009 5:19 am

Andres Iniesta nuk e fsheh kėnaqėsinė pas golit tė shėnuar mbrėmė kundėr Chelseat, gol qė i solli kualifikim nė finalen e Ligės sė Kampionėve, Barcelonės.
“Ky ėshtė njė prej momenteve mė tė lumtura nė jetė. Madje nuk mundja as tė ėndėrroj se do tė jap njė gol tė tillė. Nėse do tė pėrpiqesha njė ditė tjetėr kėshtu, topi sigurisht se do tė shkonte nė tribuna”, ka thėnė mesfushori spanjoll.

“E goditja topin me gjithė shpirtin dhe ai shkoi nė mėnyrė perfekte. Kur e godita nuk e pash as golin, derisa topin nuk hyri nė rrjetė. Pastaj isha jashtėzakonisht i lumtur”.

“E merituam atė pėr shkak tė mundit tonė nė fushė, pėr shkak tė sezonit tė cilin e kemi. Kur do tė jepni aq mund, siē e bėmė nė Londėr, shpėrblimi vjen. Kjo ėshtė pėr tė gjithė fansat e Barcelonės”, ka pėrfunduar Iniesta.
Back to top Go down
View user profile
 
Iniesta: Goli ishte pėr tė gjitha fansat e Barcelonės
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: