PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Adriano: Do tė mė pėlqente tė luaj nė Inter

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Adriano: Do tė mė pėlqente tė luaj nė Inter   Fri May 08, 2009 5:21 am

Interi sė shpejt mund tė ketė nė radhėt e veta njė Adriano tė ri, kėsaj here mbrojtėsin e majtė tė Sevillas, Adriano Correia.
Mediat italiane ditė mė parė pėrcollėn se Jose Mourinho interesohet pėr mesfushorin e Sevillas, Adriano, i cili luan si mbrojtės i majtė ose anėsor i majtė.

Edhe vet lojtari ka pohuar interesimin e nerazurėve, dhe ka zbuluar se ėshtė i interesuar tė transferohet nė Giuseppe Meazza.

“E di se ekipi i Interit mė pėrcjell. Interesimi i njė klubi tė madh si Interi ėshtė arsye pėr t’u gėzuar. Sonte bisedova me agjentin tim dhe u morėm vesh qė tė marrim vendim pėr tė ardhshmen time pas fundit tė sezonit”, ka thėnė braziliani.

“Tash jam i pėrqendruar vetėm nė ekipin tim dhe saktėsisht nė ndeshjen e tė dielės kundėr Mallorcas, me qėllim qė tė luftojmė pėr vend i cili dėrgon nė Ligėn e Kampionėve. Do tė shohim nėse do tė qėndroj ose jo. Kam marrėveshje me Sevillan deri nė vitin 2014”, ka shtuar Adriano.
Back to top Go down
View user profile
 
Adriano: Do tė mė pėlqente tė luaj nė Inter
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: