PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Edhe Villarreal kėrkon Cruz

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Edhe Villarreal kėrkon Cruz   Fri May 08, 2009 5:25 am

Tė enjten ėshtė spekuluar se sulmuesi i Interit, Julio Cruz, mund tė kalojė te Roma nga sezoni i ardhshėm, mirėpo Giallorrossėt duhet tė konkurrojnė me skuadrat nga La Liga, Villarreal, Sevilla dhe Atletico Madrid, pėr tė fituar shėrbimet e argjentinasit.
Sipas tė pėrditshmes sportive “Sport”, Villarreali ėshtė shumė i interesuar pėr shėrbimet e 34-vjeēarit, mirėpo gjithēka do tė vendoset nė fund tė sezonit dhe transferimi i tij do tė varet nga fakti nėse Nėndetėsja e Verdhė do tė kualifikohet nė Ligėn e Kampionėve.

Kontrata e Cruz me Interin pėrfundon nė fund tė sezonit me ē’rast ai do tė jetė lojtar i lirė dhe pėr kėtė arsye shumė trajnerė e dėshirojnė nė skuadėr sulmuesin e rrezikshėm.
Back to top Go down
View user profile
 
Edhe Villarreal kėrkon Cruz
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali
» Nė biletat e Ballistit edhe emri ivrasėsit tė efektivit tė RENEA-s nė Lazarat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: