PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Messi: Barca dhe United dy skuadrat mė tė mira nė botė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Messi: Barca dhe United dy skuadrat mė tė mira nė botė   Fri May 08, 2009 5:27 am

Barcelona dhe Manchester Unitedi kanė siguruar finalen e Ligės sė Kampionėve, e cila do tė zhvillohet mė 27 maj nė Romė, ndėrkohė qė Leo Messi i ka etiketuar dy rivalėt si skuadrat mė tė mira nė botė.
“Aktualisht, Barca dhe Manchester Unitedi janė dy skuadrat mė tė mira nė botė”.

“Ėshtė njė finale pėr tė cilėn tė gjithė kanė ėndėrruar dhe besoj se do tė shohim njė ndeshje shumė tė bukur”, ka thėnė ndoshta-lojtari mė i mirė nė botė kėtė sezon.
Back to top Go down
View user profile
 
Messi: Barca dhe United dy skuadrat mė tė mira nė botė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» HYRE EMINI - MIRA, DESHMORE E KOMBIT
» Agim Gashi:E qan nėna bijėn e saj
» Gra tė mira e tė bukura Ju pėrshėndet poeti Vullnet Mato me poezinė DHURATA GRAVE
» Antoneta Marku: Dy lajme tė mira nga politika e keqe

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: