PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Prodhuesit e shfletuesve tė internetit ankohen nė Windowsin e ri

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4070
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Prodhuesit e shfletuesve tė internetit ankohen nė Windowsin e ri   Fri May 08, 2009 2:18 pm

Kompania Microsoft pėr disa vjet rresht Bashkimit Evropian i paguan gjoba tė mėdha pėr shkak tė mėnyrės se si janė programuar disa nga aplikacionet e saj, siē janė Windows Media Player e Internet Explorer, nė pozita imponuese brenda sistemit tė saj operativ Windows. Duket se as Windows 7 nuk do tė jetė pa telashe tė tilla.
Back to top Go down
View user profile
 
Prodhuesit e shfletuesve tė internetit ankohen nė Windowsin e ri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: