PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nokia biznesi me bateri qė qėndron gjatė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Nokia biznesi me bateri qė qėndron gjatė   Fri May 08, 2009 2:22 pm

Nokia ka paralajmėruar trashėguesin e celularit tė saj tė biznesit E51 dhe e ka emėruar E52. Modeli i ri i ėshtė pėrmirėsuar nė secilėn pikėpamje, e posaēėrisht nė kohėzgjatjen e baterisė.
Back to top Go down
View user profile
 
Nokia biznesi me bateri qė qėndron gjatė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: