PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 PTK inkason 1.2 mln euro tė humbura

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: PTK inkason 1.2 mln euro tė humbura   Tue May 12, 2009 1:59 pm

Posta dhe Telekomi i Kosovės ka arkėtuar 1 milion e 200 mijė euro borxh i papaguar nga Monaco Telekom Internacional. Kjo shumė ėshtė krijuar si borxh, potencialisht i humbur, gjatė vitit tė kaluar pėrkatėsisht gjatė muajit tetor dhe nėntor, ku me qindra numra tė operatori mobil zviceran Sunrise Yellow kanė realizuar thirrje nga Kosova duke shfrytėzuar rrjetin e VALA-s, nė mėnyrė tė pa ligjshme, dukuria e cila ka qenė nė rritje e sipėr.
Back to top Go down
View user profile
 
PTK inkason 1.2 mln euro tė humbura
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: