PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rrjedhin specifikat e iPhonet tė ri?

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4344
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Rrjedhin specifikat e iPhonet tė ri?   Thu May 14, 2009 5:45 amVera po afrohet, e kjo ėshtė pėrafėrsisht koha kur nga kompania Apple pritet (edhe pse nuk ėshtė vėrtetuar zyrtarisht paralajmėrimi askund) tė paraqes njė iPhone tė ri. Nė lidhje me kėtė ēdo ditė e mė shumė po paraqiten informata tė pavėrtetuara, e kjo e fundit tingėllon bukur e besueshme.

Sipas pamjes sė pėrzgjedhėsit kryesor i cili ėshtė paraqitur nė njė forum kinez, thamė edhe mė herėt se informacioni ėshtė i pavėrtetuar, iPhone i ri do tė ketė procesor me takt punues prej 600 MHz (aktualisht ka 400 MHz), 32 GB memorie pėr ruajtje tė dhėnave, 256 MB memorie punuese (dyfish mė shumė se tani) dhe fotoaparat me auto-fokus me rezolucion prej 3.2 megapikselash.

Pėrmenden edhe kompasi digjital e radio FM, dhe tėra kėto nė shtėpizėn e dimensioneve dhe pamjes sė njėjtė si dy tė mėhershmit iPhone.

Tingėllon bukur besueshėm, mirėpo jemi tė sigurt se thashetheme si kėto do tė ketė ende, e po ashtu jemi tė sigurt se Apple, si gjithmonė, fsheh ndonjė befasi edhe pėr kėtė iPhone tė fundit.

www.apple.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3741
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Rrjedhin specifikat e iPhonet tė ri?   Thu May 14, 2009 12:56 pm

brau et shum fot ...tema shum einteresant nese kish bo edhe do qisi tema me na gjet e bisedu

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Rrjedhin specifikat e iPhonet tė ri?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: