PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Fitore e lehtė e Liverpoolit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Fitore e lehtė e Liverpoolit   Mon May 18, 2009 11:26 am

Skuadra e Liverpoolit ka shėnuar fitore tė lehtė prej 2-0 nė fushėn mysafire tė West Bromwichit, pėr tė ruajtur me siguri pozitėn e dytė nė tabelė.
Kapiteni i Tė Kuqve, Steven Gerrad e kaloi skuadrėn mysafire nė epėrsi nė minutėn e 28-tė, ndėrsa nė pjesėn e dytė (63’), Dirk Kuyt dyfishoi epėrsinė dhe ky doli tė ishte edhe rezultat pėrfundimtar i ndeshjes.

Tė shtunėn Manchester Unitedi u shpall kampion i Ligės Premier duke ia pamundėsuar Liverpoolit edhe kėtė sezon qė ta fitojė Kampionatin anglez, dhe krejt ēka u mbetet Redsave ėshtė pozita e dytė nė tabelė, e cila ēon nė mėnyrė direkte nė fazėn e grupeve tė Ligės sė Kampionėve.

Nga ana tjetėr West Bromwichi me kėtė humbje u pėrshėndet nga elita e futbollit anglez, pasi qė edhe matematikisht humbi shanset pėr tė qėndruar nė Ligėn Premier nė sezonin e ardhshėm.
Back to top Go down
View user profile
 
Fitore e lehtė e Liverpoolit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - KUR BYTHA JEPET LEHTĖ !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: