PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Chelsea shėnon fitoren e radhės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Chelsea shėnon fitoren e radhės   Mon May 18, 2009 11:29 am

Blutė nga Londra kanė shėnuar fitore me rezultat prej 2-0, nė ndeshjen e zhvilluar tė dielėn nė Stamford Bridge kundėr Blackburn Rovers.
Chelsea e filloi bindshėm takimin dhe shumė shpejt (4’) arriti deri te goli i avantazhit, ndėrsa golashėnues ishte Florent Malouda.

Goli i dytė pėr vendasit erdhi nė minutėn e 59-tė, kur sulmuesi Nicola Anelka e mposhti portierin mysafir, Paul Robinson.

Kjo fitore e Chelseat vlen sa pėr statistika, pasi qė titulli i Ligės Premier ėshtė pėrcaktuar, ndėrsa vendi i dytė nė tabelė mbahet me xhelozi nga Liverpooli, i cili gjendet tre pikė larg, kur ka mbetur vetėm edhe njė xhiro pėr t’u zhvilluar.
Back to top Go down
View user profile
 
Chelsea shėnon fitoren e radhės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: