PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Atletico nė pozitėn e katėrt

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Atletico nė pozitėn e katėrt   Mon May 18, 2009 11:32 am

Skuadra e Atletico Madridit e ka fituar derbin e dytė tė javės sė 36-tė tė La Ligas duke e mposhtur Valencian me rezultat minimal.
Takimi i zhvilluar tė dielėn mbrėma nė Vicente Calderon, ndėrmjet Atletico Madridit dhe Valencias, ka pėrfunduar me rezultat prej 1-0 nė favor tė skuadrės vendase.

Golin e vetėm nė ndeshje, i cili pati vlerėn e tre pikėve, e shėnoi sulmuesi Diego Forlan nga pika e bardhė (29’).

Me kėtė fitore skuadra kryeqytetase ėshtė pozicionuar nė vendin e katėrt me dy pikė mė shumė se Valencia qė mban vendin e pestė dhe tre pikė mė pak se Sevilla qė gjendet nė vendin e tretė, kur kanė mbetur edhe dy xhiro pėr t’u zhvilluar.
Back to top Go down
View user profile
 
Atletico nė pozitėn e katėrt
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: