PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Berlusconi dėshiron njė trajner tė ri

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Berlusconi dėshiron njė trajner tė ri   Mon May 18, 2009 11:33 am

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, thotė se nuk ka asnjė zėnkė me trajnerin Carlo Ancelotti dhe se gjithēka do tė zgjidhet nė fund tė sezonit, por duket se edhe ai do tė dėshironte njė trajner tė ri.
“Nė fund tė sezonit do tė ulemi rreth tavolinės dhe do tė gjejmė zgjidhjen mė tė mirė pėr tė dhe pėr Milanin”, ka thėnė Berlusconi i pyetur rreth raportove tė tij me trajnerin.

“Por do tė mund tė rrezikonim nė njė trajner tė ri, tashmė tė dėshmuar. Tash ka shumė me kraharorė tė gjerė tė gatshėm pėr tė drejtuar njė ekip tė madh”, shton presidenti i rosonerėve.

Ndėrkohė, njėri nga emrat e pėrfolur se do tė mund tė zėvendėsojė Ancelottin te stoli i Milanit, Marco Van Basten, sė fundi raportohet se ka drekuar me stafin teknik tė ekipit italian.
Back to top Go down
View user profile
 
Berlusconi dėshiron njė trajner tė ri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: