PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Vidic zgjidhet Lojtari i Vitit nė radhėt United

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Vidic zgjidhet Lojtari i Vitit nė radhėt United   Mon May 18, 2009 11:33 am

Mbrojtėsi i Manchester United, Nemanja Vidic, ėshtė emėruar Lojtari i Vitit nga bashkėlojtarėt e tij dhe nga fansat e klubit anglez.
Vidic i fitoi tė dy mirėnjohjet pas njė sezoni nė tė cilin partneriteti i tij nė mbrojtje me Rio Ferdinand ka luajtur njė rol shumė tė rėndėsishėm qė United tė mbrojė titullin nė Premier League.

Mbrojtėsi serb ka qenė i ngazėllyer me mirėnjohjet e dhėna kėtė sezon. “Ėshtė njė mbrėmje e madhe pėr mua. Jam vėrtet i befasuar qė po e shijoj kėtė. Nė karrierė nė tė vėrtetė kurrė nuk kam pasur shpėrblime individuale”, ka thėnė serbi.

“Jam i nderuar veēanėrisht kur i shoh lojtarėt me tė cilėt luaj ēdo ditė. Ėshtė e mrekullueshme ta marrėsh kėtė ēmim. Jam shumė i lumtur. Faleminderit. Unė jam zhvilluar kėtu si lojtar. Falėnderoj lojtarėt dhe stafin drejtues”, ka shtuar mė tej Vidic.
Back to top Go down
View user profile
 
Vidic zgjidhet Lojtari i Vitit nė radhėt United
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Bale Beka:Festohet perfundimi i vitit shkollor
» Frashėr Demaj: Zgjedhjet lokale, sfida e radhės pėr institucionet e Kosovės
» Beka: 24 raste tė vetėvrasjeve nė gjashtėmujorin e parė tė vitit 2010
» Gani Qarri:Ēlirimi i Shkupit dhe ngritja e Flamurit Kombėtar nga Bajram Daklani mė 12 gusht tė vitit 1912

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: