PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Santon falenderon Mourinhon

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Santon falenderon Mourinhon   Mon May 18, 2009 11:34 am

Davide Santon ka falėnderuar trajnerin e Interit, Jose Mourinho, qė i ka dhėnė atij rast tė luajė gjatė kėtij sezoni.
Mbrojtėsi tinejxher ka qenė njė prej zbulimeve tė suksesshme nė Serie A kėtė sezon, dhe kėtė ia ka dedikuar trajnerit Mourinho.

“Kėnaqėsia mė e madhe kėtė sezon ka qenė debutimi im. Pastaj shtova vetėbesimin dhe isha nė gjendje tė luaj me yje tė mėdhenj tė cilėt janė nė kėtė ekip. Festa e mbrėmshme ishte vėrtet e bukur dhe shpresoj se tė jetė e para pėr shumė tjera pėr mua”, ka thėnė Santon.

“Mourinho? Ai mė ka dhėnė gjithēka. E falėnderoj shumė pėr besimin e treguar nė mua dhe atė ēfarė ka bėrė pėr mua. Besoj se gjithēka qė kam arritur ėshtė njė falėnderim i madh pėr tė”, ka shtuar i riu italian.
Back to top Go down
View user profile
 
Santon falenderon Mourinhon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: