PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mourinho: Nuk jemi larg angazhimit tė Militos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3527
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Mourinho: Nuk jemi larg angazhimit tė Militos   Mon May 18, 2009 11:35 am

Menaxheri i Interit, Jose Mourinho, thotė se klubi ka nevojė pėr disa pėrforcime pėr sezonin e ardhshėm dhe ka zbuluar se nerazurėt nuk janė larg ta angazhojnė Diego Militon.
“Kemi nevojė pėr njė deri nė dy sulmues, dy mesfushorė dhe njė mbrojtės, krahas lojtarėve qė do tė vijnė nga shkolla e tė rinjve. Tė gjithė e dinė se ne e duam Milion dhe nuk jemi larg angazhimit tė tij. Te argjentinasi gjejmė njė lojtar nė top-formė”, ka thėnė Mourinho.

“Por sigurisht se na duhet kualitet edhe nė mesfushė. Kėtė vit, disa lojtarė vazhdimisht kanė luajtur atje. Po ashtu kemi nevojė edhe pėr njė mbrojtės i cili din tė luajė futboll”, ka shtuar portugezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho: Nuk jemi larg angazhimit tė Militos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: C'farė ishim dikur e c'farė jemi sot, por dhe c'farė do jemi nesėr
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Milaim Delija: Letėr e hapur Daut Demakut (mbi kuptimin e mendimit pozitiv)
» Ahmet Krasniqi-Dhjetė vite larg
» Ramadan Asllani: Hasan Remniku - Kaēaku i fundit i Kosovės

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: