PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferguson: Ronaldo do tė mund tė luajė mbrojtės nė Real

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferguson: Ronaldo do tė mund tė luajė mbrojtės nė Real   Mon May 18, 2009 11:36 am

Lojtarėt e Manchester United kishin bėrė shaka me Cristiano Ronaldon se nėse ai do tė transferohet nė Real Madrid do tė duhet tė luajė nė mbrojtje.
Sir Alex Ferguson ka zbuluar se humbja e thellė e Real Madridit nga Barcelona e ka rimenduar Cristiano Ronaldon rreth dėshirės sė tij pėr t’u transferuar nė Bernabeu.

“Pas ndeshjes nė tė cilėn Barcelona e shkatėrroi Real Madridin me rezultat 6-2, lojtarėt bėnin shaka me Ronaldon duke i thėnė se duhet tė luajė si mbrojtės i qendrės, nėse transferohet nė Santiago Bernabeu”, ka thėnė Ferguson.

Lojtari mė i Mirė nė Botė sigurisht se kėtė verė sėrish do tė jetė cak i Real Madridit dhe mediave spanjolle, sidomos pas aktit tė pakėnaqėsisė qė shprehi nė fushė javėn e kaluar, kur u zėvendėsua nga Ferguson dhe pas ndryshimeve nė kryesinė e klubin spanjoll.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Ronaldo do tė mund tė luajė mbrojtės nė Real
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sami Islami:PSE SHQIPTARĖT I MBROJTĖN HEBREJTĖ NGA NAZIZMI?
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: