PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Dzeko nuk ėshtė nė shitje!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3524
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Dzeko nuk ėshtė nė shitje!   Mon May 18, 2009 11:38 am

Chelsea dėshiron tė fitojė shėrbimet e sulmuesit 23-vjeēar tė Wolfsburgut, Edin Dzeko, mirėpo presidenti i skuadrės gjermane Jurgen Marbach, ua ka bėrė tė ditur Bluve se boshnjaku nuk ėshtė nė shitje.
Dzeko po shkėlqen kėtė sezon me liderin e Bundesligės dhe ka arritur tė shėnojė 25 gola nė Ligėn elite gjermane kur ka mbetur edhe njė xhiro pėr t’u zhvilluar, ndėrsa gjasat janė tė mėdha qė tė shpallet kampion i Gjermanisė me skuadrėn e tij.

“Ai ėshtė njėri nga lojtarėt mė tė rėndėsishėm nė sistemin tonė tė lojės dhe ne dėshirojmė qė ai tė mbetet nė skuadėr”, ka thėnė Marbach.

Megjithatė Wolfsburgu do ta ketė tė vėshtirė ta mbajė Dzekon, pasi qė shumė skuadra tė mėdha evropiane kanė shprehur interesim pėr sulmuesin boshnjak.
Back to top Go down
View user profile
 
Dzeko nuk ėshtė nė shitje!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovės me Shqipėrinė, ėshtė njė domosdoshmėri!
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: