PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Wenger dhe Ribery nė bisedime me Realin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Wenger dhe Ribery nė bisedime me Realin   Mon May 18, 2009 11:39 am

Jorge Valdano, i cili pritet tė jetė njėri nga njerėzit kryesorė tė Florentino Perezit te Real Madridi, ka mbajtur takime me pėrfaqėsuesit e trajnerit tė Arsenalit, Arsene Wenger, dhe anėsorit tė Bayern Munichut, Franck Ribery, pėr mundėsinė e kalimit nė Bernabeu nė fund tė sezonit.
Wenger tė dielėn kishte deklaruar se Reali i josh tė gjithė trajnerėt, ndėrsa njė burim i afėrt me menaxherin e Topēinjve ka thėnė se tash mė shumė se kurrė ekziston mundėsia qė francezi tė marrė postin e trajnerit tė Los Merengues.

Nga ana tjetėr, Valdano ka diskutuar edhe me pėrfaqėsuesit e Ribery, me ē’rast ka marrė informata pėr kėrkesat e lojtarit dhe skuadrės gjermane nė rast tė pėrgatitjes sė ofertės.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger dhe Ribery nė bisedime me Realin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: