PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Wenger dhe Ribery nė bisedime me Realin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3790
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Wenger dhe Ribery nė bisedime me Realin   Mon May 18, 2009 11:39 am

Jorge Valdano, i cili pritet tė jetė njėri nga njerėzit kryesorė tė Florentino Perezit te Real Madridi, ka mbajtur takime me pėrfaqėsuesit e trajnerit tė Arsenalit, Arsene Wenger, dhe anėsorit tė Bayern Munichut, Franck Ribery, pėr mundėsinė e kalimit nė Bernabeu nė fund tė sezonit.
Wenger tė dielėn kishte deklaruar se Reali i josh tė gjithė trajnerėt, ndėrsa njė burim i afėrt me menaxherin e Topēinjve ka thėnė se tash mė shumė se kurrė ekziston mundėsia qė francezi tė marrė postin e trajnerit tė Los Merengues.

Nga ana tjetėr, Valdano ka diskutuar edhe me pėrfaqėsuesit e Ribery, me ē’rast ka marrė informata pėr kėrkesat e lojtarit dhe skuadrės gjermane nė rast tė pėrgatitjes sė ofertės.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger dhe Ribery nė bisedime me Realin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: