PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pandev pranė largimit nga Lazio

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4068
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Pandev pranė largimit nga Lazio   Mon May 18, 2009 11:40 am

Sulmuesi i Lazios, Goran Pandev, mund tė largohet nga skuadra italiane para se t’i pėrfundojė kontrata e tij (2011).
“Do tė takohemi me presidentin Lotito pėr tė diskutuar kėtė ēėshtje, por siē duket lojtari ka vendosur nė kokėn e tij”, ka thėnė agjenti i maqedonasit, Leonardo Corsi, pėr tuttomercatoweb.

25-vjeēari ėshtė mė afėr kalimit te Tottenham Hotspur, mirėpo pėr tė janė tė interesuar edhe Fiorentina, Bayern Munichu dhe Juventusi.
Back to top Go down
View user profile
 
Pandev pranė largimit nga Lazio
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: