PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kaka, Ronaldo dhe Messi, dėshirat e Gutit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4122
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Kaka, Ronaldo dhe Messi, dėshirat e Gutit   Mon May 18, 2009 11:40 am

Mesfushori i Real Madridit, Guti, shpreson qė skuadra e tij tė transferojė disa emra tė mėdhenj gjatė afatit kalimtar veror.
“Shpresoj tė vijnė Kaka, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi. Pėr Madridin duhet tė luajnė lojtarėt mė tė mirė nė botė”.

“Presim qė me ardhjen e tij (Florentino Perezit) tė fillojė njė projekt i madh, me lojtarė tė mėdhenj tė cilėt do tė qėndrojnė nė skuadėr dhe do tė fitojnė shumė tituj”, ka thėnė Guti pėr “Cuatro”, edhe pse ardhja e lojtarėve tė mėdhenj do tė thoshte se ai duhet tė jetė lojtarė rezervė.
Back to top Go down
View user profile
 
Kaka, Ronaldo dhe Messi, dėshirat e Gutit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: