PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 MSI paraqet edhe njė laptop Turbo

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4094
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: MSI paraqet edhe njė laptop Turbo   Mon May 18, 2009 11:43 am

Pajisja mė e re e nga seria e laptopėve Turbo Drive tė kompanisė MSI ka ekran 17 inēėsh dhe harduer i cili pa problem do tė mundėsojė qė lojėrat mė tė reja tė luhen nė tė, dhe madje tė ruaj edhe mjedisin jetėsor.
Back to top Go down
View user profile
 
MSI paraqet edhe njė laptop Turbo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali
» Nė biletat e Ballistit edhe emri ivrasėsit tė efektivit tė RENEA-s nė Lazarat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: